Connecticut

poleć serwis drukuj
Zabiegi czyszczenia...

Bezpłatne czyszczenie zębów dla osób powyżej 60. roku życia

08-01-2018

Osoby mieszkające w czterech miastach Connecticut, które ukończyły 60 lat, mogą skorzystać w sierpniu z bezpłatnych usług dentystycznych. Centralny Ośrodek Zdrowia w Connecticut ogłosił, że będą one dostępne dla mieszkańców Berlina, Newington, Rocky Hill i Wethersfield.

Zabiegi czyszczenia zębów odbędą się 7 i 9 sierpnia w Newington Senior & Disabled Centre, 14 i 16 sierpnia w Atria Greenridge Place oraz 23 i 30 sierpnia w Centrum Seniora w Berlinie.

Aby zarezerwować termin w dwóch pierwszych lokalizacjach, należy zadzwonić do Luisa Pantoja pod numer telefonu: 860-258-2706. Aby umówić się na spotkanie w Centrum Seniora w Berlinie, należy skontaktować się z Tiną Doyle pod numerem telefonu: 860-828-7006.

ar

wróć

Fotorelacje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Stamford

Sztab WOŚP w Stamford – pod kierownictwem Kazimiery Ferenc w Stamford – zebrał prawie 5 tys. dolarów. Fot. PSS Stamford

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com