Connecticut

poleć serwis drukuj
Dr n. med. Piotr...

Grupa „Zdrowie Najważniejsze” zaprasza po zdrowie do Malagi! Pierwszy polski ośrodek „Clinica Natura” w Hiszpanii

09-09-2018

Polski Ośrodek w Hiszpanii „Clinica Natura” zlokalizowany jest w klimatycznym kompleksie z XIII-wieczną posiadłością, zagubioną między wzgórzami, z pięknym ogrodem pełnym palm, drzew cytrusowych i egzotycznych kwiatów. Miejsce jest położone wśród zieleni, na skraju Malagi, i otoczone 58 hektarami sadów oliwnych, drzew pomarańczowych i migdałowych, zapewniającymi ciszę i spokój – zaledwie 20 minut od plaży nad Morzem Śródziemnym, a 25 minut od lotniska w Maladze.

Dyrektorem medycznym Ośrodka „Clinica Natura” jest lekarz specjalista dr n. med. Piotr Kołacz, który w 1984 r. ukończył wrocławską Akademię Medyczną. Następnie pracował w Klinice Onkologii i Ginekologii Onkologicznej we Wrocławiu. W roku 1995 obronił pracę doktorską z zakresu badań nad markerami nowotworowymi. W 1996 r. zdał egzamin na specjalistę II stopnia z radioterapii onkologicznej, a w 1997 roku otworzył własne centrum medyczne i zajął się badaniami nad medycyną holistyczną. Od 2007 roku mieszka w Hiszpanii, gdzie prowadzi badania nad dietoterapią i ziołolecznictwem w tradycji rdzennych mieszkańców gór w Andaluzji. Na podstawie 10-letnich badań opracował autorską metodę stosowania diety oraz wyciągów z ziół, w tym olejowych wyciągów z konopi indyjskich, jako skutecznego wspomagania leczenia chorób wynikających z osłabienia układu odpornościowego.

Ośrodek „Clinica Natura” to pierwszy położony w Hiszpanii polski ośrodek oferujący tak nowoczesne i kompleksowe podejście do zwalczania szeregu chorób przewlekłych metodami naturalnymi. Dysponuje on bogatym i praktycznym doświadczeniem w stosowaniu terapii personalizowanej w medycynie holistycznej z zastosowaniem diet i ziołolecznictwa andaluzyjskiego.

Specjaliści z ośrodka to zespół bardzo dobrze wykształconych, doświadczonych i zaangażowanych lekarzy, dietetyków, fizykoterapeutów i masażystów oraz pasjonatów zdrowego stylu życia i doskonałego jedzenia według standardów Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Zdrowy styl życia jest największym kapitałem, który determinuje długość życia i określa liczbę lat przeżytych w zdrowiu.


„Jedną z moich największych radości jest widzieć, jak ludzie stają się zdrowsi, aby pomóc im przekroczyć ich oczekiwania i urzeczywistnić swoje cele” – dr n. med. Piotr Kołacz


Zadbajmy o swoje zdrowie! Wiemy, że możemy to zrobić w sposób mądry, często nawet bez zastosowania jakichkolwiek preparatów farmakologicznych, likwidując przyczyny chorób, aby całkowicie je wyleczyć, cofając zmiany chorobowe, a tam, gdzie to niemożliwe, powstrzymując rozwój choroby. Z nami znajdziesz rozwiązanie swoich często skomplikowanych i uciążliwych problemów zdrowotnych. Wybierz się z grupą „Zdrowie Najważniejsze” na specjalny turnus zdrowotny do Ośrodka „Clinica Natura” do Hiszpanii. Organizowane są turnusy prozdrowotne dla osób z dolegliwościami reumatologicznymi, schorzeniami neurologicznymi, dysfunkcjami autoimmunologicznymi, zaburzeniami psychicznymi, chorobami onkologicznymi i innymi. Poza tym turnusy oczyszczająco-odchudzające: nadwaga, problemy trawienne, migreny, uczucie ciągłego zmęczenia, ociężałość, przewlekły stres. Diety dobierane są przez doktora w zależności od choroby – świeże owoce, warzywa, morskie specjały, świeże ryby, oleje z ziół i konopi indyjskich itp. Dodatkowe usługi to masaże, peelingi, drenaże limfatyczne, zabiegi terapeutyczne itp. Ponadto różnego rodzaju warsztaty, np. przygotowania posiłków z produktów w 100% ekologicznych, malowanie intuicyjne, medytacje i wiele innych. Organizowane są też fakultatywne wycieczki do ciekawych miejsc w Andaluzji.

W Maladze można podziwiać piękne, trwałe budowle i pomniki, fasady, 100-letni park, kilometry plaż – ok. 15 km – słońce przez ok. 300 dni w roku. To naprawdę wyprawa do raju! Masz wszystko w jednym: leczenie, zwiedzanie, ćwiczenia, spacery po plaży, górach i ogrodach, aktywność fizyczna na świeżym powietrzu, a szczególnie darmowe witaminy i minerały – naturalna suplementacja! Szybki, stresujący tryb życia, wypełniony obowiązkami po brzegi, nie pozwoli nam na spokojne, zharmonizowane życie. Brakuje nam czasu na odpoczynek, nie mamy chwili wytchnienia, aby zastanowić się, w jaki sposób poprawić swoje zdrowie, aby zapobiegać chorobom.

Dlatego też dzisiaj proszę – postanów sobie, że zatrzymasz się na chwilę, aby doświadczyć radości, doprowadzając sukcesywnie swoje ciało do normalnego, zdrowego funkcjonowania... Dołącz do naszej grupy, do najtańszego i najzdrowszego wypoczynku leczniczego na Maladze, gdzie czeka na nas najczystsze powietrze w Europie, zdrowe żywienie, dużo słońca, piękny ośrodek i wspaniali lekarze. Zapomnisz choć na chwilę o trudach dnia codziennego, zajmiesz się tylko i wyłącznie swoim najcenniejszym skarbem, jakim jest Twoje ZDROWIE!

Dyrektor Ośrodka dr Piotr Kołacz zaleca specjalne diety zróżnicowane w zależności od dolegliwości pacjenta. Wszystkie produkty w „Gaju Oliwnym” w Andaluzji są w 100% ekologiczne. Otrzymasz 3 obfite posiłki, plus napary ziołowe i wodę mineralną bez ograniczeń. Zakwaterowanie w wygodnych 1-2-3-5-osobowych pokojach. Całodobowa opieka lekarska.

Warsztaty gotowania – kuchnia roślinna, patio, baseny, plaże, wycieczki, dostęp do wi-fi. Skorzystaj z szansy wyjazdu grupowego po zdrowie, energię, aby odetchnąć i poczuć smak „rajskiego” życia. Z nami się nie zawiedziesz – oferujemy wczasy lecznicze w najpiękniejszym naturalnym zakątku świata.

„Zdrowie Najważniejsze” organizuje 14-dniowe turnusy wraz z przelotem do Ośrodka „Clinica Natura” – do Malagi. Łączymy z uczestnikami/rodzinami z Polski.

Janina Nina Sendra

wróć

Fotorelacje

Niepodległościowa gala w Centrum Parafialnym św. Stanisława Kostki w Woonsocket

10 listopada w parafii św. Stanisława Kostki w Woonsocket odbyła się gala z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Lokalna Polonia zebrała się na pięknie udekorowanej na tę okoliczność w polskich barwach narodowych sali. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com