Connecticut

poleć serwis drukuj

Farmington Bank zwolni 95 pracowników

09-11-2018

Farmington Bank likwiduje 95 miejsc pracy – to efekt przejęcia przez People's United Financial. Firma People's United z siedzibą w Bridgeport zapłaciła w lipcu za Farmington Bank 544 miliony dolarów.

Właścicielem banku był First Connecticut Bancorp, zatrudniający 350 osób pod kierownictwem Johna Patricka. Farmington Bank nie zdradził, czy zagrożone miejsca pracy dotyczą centrali, oddziałów czy wszystkich placówek. Cięcia etatów mają rozpocząć się w okresie świątecznym i potrwać do końca marca.

ar

wróć

Fotorelacje

O. Adam Szustak w Worcester

W dniach 24-26 sierpnia w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Worcester, MA odbyły się rekolekcje, które prowadził dominikanin o. Adam Szustak. Trzydniowe rekolekcje opierały się o codzienną Eucharystię z konferencją po mszy. Zwieńczeniem spotkań była uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej oraz uroczysta celebra mszy św. wraz z odpustem zupełnym na warunkach zwykłych dla wszystkich zgromadzonych. Fot. Archiwum parafii

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com