Connecticut

poleć serwis drukuj

Farmington Bank zwolni 95 pracowników

09-11-2018

Farmington Bank likwiduje 95 miejsc pracy – to efekt przejęcia przez People's United Financial. Firma People's United z siedzibą w Bridgeport zapłaciła w lipcu za Farmington Bank 544 miliony dolarów.

Właścicielem banku był First Connecticut Bancorp, zatrudniający 350 osób pod kierownictwem Johna Patricka. Farmington Bank nie zdradził, czy zagrożone miejsca pracy dotyczą centrali, oddziałów czy wszystkich placówek. Cięcia etatów mają rozpocząć się w okresie świątecznym i potrwać do końca marca.

ar

wróć

Fotorelacje

Niepodległościowa gala w Centrum Parafialnym św. Stanisława Kostki w Woonsocket

10 listopada w parafii św. Stanisława Kostki w Woonsocket odbyła się gala z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Lokalna Polonia zebrała się na pięknie udekorowanej na tę okoliczność w polskich barwach narodowych sali. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com