Connecticut

poleć serwis drukuj

Farmington Bank zwolni 95 pracowników

09-11-2018

Farmington Bank likwiduje 95 miejsc pracy – to efekt przejęcia przez People's United Financial. Firma People's United z siedzibą w Bridgeport zapłaciła w lipcu za Farmington Bank 544 miliony dolarów.

Właścicielem banku był First Connecticut Bancorp, zatrudniający 350 osób pod kierownictwem Johna Patricka. Farmington Bank nie zdradził, czy zagrożone miejsca pracy dotyczą centrali, oddziałów czy wszystkich placówek. Cięcia etatów mają rozpocząć się w okresie świątecznym i potrwać do końca marca.

ar

wróć

Fotorelacje

46. Polski Festiwal w Webster

W dniach 14, 15 i 16 czerwca 2019 r. w Webster odbył się doroczny Polski Festiwal, organizowany przez parafię św. Józefa. Była to już 46. edycja tej imprezy. Uczestnicy mogli liczyć na smaczne, polskie jedzenie oraz liczne atrakcje, m.in. loterię. O muzykę do tańca zadbały zespoły Maestro Men, Vademecum i Windstar, przed festiwalową publicznością zaprezentował się też dziecięcy zespół folklorystyczny PIAST. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com