Connecticut

poleć serwis drukuj
69 proc....

Wyniki ekonomiczne wśród przedsiębiorców są lepsze niż nastroje

09-11-2018

Coroczna ankieta przeprowadzona przez Stowarzyszenie Biznesu i Przemysłu Connecticut (Connecticut Business and Industry Association) dostarczyła wiele ciekawych informacji o nastroje.

W miarę, jak sytuacja się poprawia, można mieć nadzieję, że optymizm trochę wzrośnie, tymczasem jeszcze go nie widać – mówi Joe Brennan, prezes Stowarzyszenia.

Zdaniem przedstawicieli poszczególnych firm, wiele z nich radzi sobie lepiej.

69 proc. przedsiębiorstw odpowiedziało, że zanotowały dochód w ciągu ostatniego roku, podczas gdy reszta zgłosiła albo świeży zysk albo straty.

ar

wróć

Fotorelacje

O. Adam Szustak w Worcester

W dniach 24-26 sierpnia w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Worcester, MA odbyły się rekolekcje, które prowadził dominikanin o. Adam Szustak. Trzydniowe rekolekcje opierały się o codzienną Eucharystię z konferencją po mszy. Zwieńczeniem spotkań była uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej oraz uroczysta celebra mszy św. wraz z odpustem zupełnym na warunkach zwykłych dla wszystkich zgromadzonych. Fot. Archiwum parafii

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com