Connecticut

poleć serwis drukuj
Nowa linia...

69 tysięcy pasażerów połączenia New Haven – Hartford

09-11-2018

Nowa linia Connecticut-Hartford jest na dobrej drodze do sukcesu. Gubernator Dannel P. Malloy ogłosił, że w ciągu pierwszych sześciu tygodni funkcjonowania połączenia skorzystało z niego ponad 69 tysięcy pasażerów.

Średnie obłożenie na tej linii wynosi teraz nieco ponad 1,800 osób. Dzięki temu połączenie może osiągnąć w pierwszym roku lepsze od zakładanych wyniki. Pociągi między New Haven i Hartford kursują codziennie po dwanaście razy. Projekt budowy nowego połączenia o wartości 765 milionów dolarów rozpoczęto ponad dziesięć lat temu.

ar

wróć

Fotorelacje

Niepodległościowa gala w Centrum Parafialnym św. Stanisława Kostki w Woonsocket

10 listopada w parafii św. Stanisława Kostki w Woonsocket odbyła się gala z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Lokalna Polonia zebrała się na pięknie udekorowanej na tę okoliczność w polskich barwach narodowych sali. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com