Connecticut

poleć serwis drukuj
Nowa linia...

69 tysięcy pasażerów połączenia New Haven – Hartford

09-11-2018

Nowa linia Connecticut-Hartford jest na dobrej drodze do sukcesu. Gubernator Dannel P. Malloy ogłosił, że w ciągu pierwszych sześciu tygodni funkcjonowania połączenia skorzystało z niego ponad 69 tysięcy pasażerów.

Średnie obłożenie na tej linii wynosi teraz nieco ponad 1,800 osób. Dzięki temu połączenie może osiągnąć w pierwszym roku lepsze od zakładanych wyniki. Pociągi między New Haven i Hartford kursują codziennie po dwanaście razy. Projekt budowy nowego połączenia o wartości 765 milionów dolarów rozpoczęto ponad dziesięć lat temu.

ar

wróć

Fotorelacje

„Kongres 60 Milionów” na Florydzie

W dniach 7-10 lutego 2019 roku w Miami na Florydzie odbyła się czwarta już edycja „Kongresu 60 milionów”. Wydarzenie to zgromadziło kilkaset osób przybyłych na Florydę z Polski, a także z ośrodków polonijnych w Stanach Zjednoczonych i z Europy. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com