Connecticut

poleć serwis drukuj
Barbara Mrozik...

Barbara Mrozik, EA zdobyła elitarne oznaczenie

09-11-2018

Barbara Mrozik, EA zdobyła prestiżowe oznaczenie „Fellow” z National Association of Enrolled Agents (PAA) za ukończenie trzech poziomów National Tax Practice Institute (NTPI®). To osiągnięcie wskazuje na wysokie zaangażowanie Barbary Mrozik, EA w ochronę praw podatników i świadczy o jej ekspertyzie podatkowej.

NTPI Fellows® to wymagający, trzyczęściowy program nauczania, który w unikalny sposób przygotowuje księgowych do skutecznego reprezentowania swoich klientów przed wszystkimi poziomami administracyjnymi IRS. Po pomyślnym ukończeniu zajęć i sesji interaktywnych obejmujących wszystkie warianty egzaminów, audytów, kolekcji i odwołań oraz po zapoznaniu się z najlepszymi praktykami, uczestnicy znają cały proces zarówno z punktu widzenia klienta, jak i IRS. Podczas gdy zdobycie licencji EA oznacza kompetencję i prawo do reprezentowania podatników, to NTPI Fellows® zobowiązuje do wyższego poziomu wiedzy, co właśnie ich wyróżnia. Kurs, otwarty tylko dla zarejestrowanych agentów, CPA i prawników podatkowych, przygotowuje licencjonowanych przedstawicieli do ochrony praw swoich klientów poprzez rozpowszechnianie najnowszych informacji na temat przepisów IRS i procedur mających kluczowe znaczenie przy reprezentacji.

Zarejestrowani agenci (EA) to zróżnicowana grupa niezależnych, federalnie uprawnionych podatników, którzy wykazali się wysokimi kompetencjami technicznymi w zakresie podatków i są uprawnieni do wykonywania zawodu przez Internal Revenue Service. Tylko federalnie uprawnieni doradcy podatkowi, posiadający nieograniczone prawa do reprezentacji przed IRS, EA doradzają i reprezentują podatników, którzy są weryfikowani przez IRS, którzy nie są w stanie zapłacić podatków lub próbują uniknąć lub odzyskać kary. EA przygotowuje również deklaracje podatkowe dla osób fizycznych, spółek osobowych, korporacji i wszelkich innych podmiotów posiadających wymogi dotyczące sprawozdawczości podatkowej. W przeciwieństwie do prawników podatkowych i CPA, którzy mogą, ale nie muszą, specjalizować się w opodatkowaniu, wszyscy EA specjalizują się w opodatkowaniu i są zobowiązani przez rząd federalny do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych dzięki ciągłemu szkoleniu. Zarejestrowani agenci to „amerykańscy eksperci podatkowi!”

Barbara Mrozik jest członkiem National Association of Enrolled Agents i Connecticut Society of Enrolled Agents.


Czym jest National Association of Enrolled Agents?

National Association of Enrolled Agents (NAEA ) od ponad 45 lat wspomaga zarejestrowanych agentów, specjalistów od amerykańskiego prawa podatkowego®. NAEA jest organizacją non-profit, w skład której wchodzą licencjonowani specjaliści z Urzędu Skarbu Państwa. NAEA zapewnia networking, programy edukacyjne oraz inne programy, które umożliwiają zarejestrowanym agentom i profesjonalistom podatkowym doskonalenie się w swojej dziedzinie. Zarejestrowani agenci są jedynymi federalnie licencjonowanymi księgowymi, którzy specjalizują się zarówno w prawie podatkowym, jak również posiadają nieograniczone prawa do reprezentacji podatników przed Urzędem Skarbowym. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.naea.org lub śledź NAEA na Facebooku i Twitterze.


Barbara Mrozik posiada uprawnienia do reprezentowania osób przed IRS’em z wszystkich stanów. Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń po poradę!

MGroup LLC
601 Boston Post Road, Suite 5, Milford, CT 06460
203-301-0555, 203-515-5709, mgrouptax@gmail.com

wróć

Fotorelacje

46. Polski Festiwal w Webster

W dniach 14, 15 i 16 czerwca 2019 r. w Webster odbył się doroczny Polski Festiwal, organizowany przez parafię św. Józefa. Była to już 46. edycja tej imprezy. Uczestnicy mogli liczyć na smaczne, polskie jedzenie oraz liczne atrakcje, m.in. loterię. O muzykę do tańca zadbały zespoły Maestro Men, Vademecum i Windstar, przed festiwalową publicznością zaprezentował się też dziecięcy zespół folklorystyczny PIAST. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com