Connecticut

poleć serwis drukuj

Dannel Malloy będzie wykładał w Boston College

10-11-2018

Następnym rozdziałem w karierze gubernatora stanu Connecticut Dannela Malloya będzie szkoła. Po zakończeniu gubernatorskiej kadencji będzie on wykładał w Boston College Law School.

Malloy jest gubernatorem stanu Connecticut od 2011 roku. W kwietniu 2017 roku ogłosił, że nie będzie ubiegał się o trzecią kadencję.

Biuro gubernatora wydało oświadczenie z informacją, że Malloy, który udaje się do Boston College, przyjął profesurę Rappaport i będzie profesorem wizytującym w szkole prawniczej. Pracę rozpocznie w niej w semestrze zimowym w 2019 roku.

BC Law – czasopismo tej szkoły prawniczej – opublikowało artykuł o Malloyu, w którym przypomniano jego walkę w zakresie regulacji dostępu do broni po strzelaninie w szkole podstawowej Sandy Hook w Newtown oraz o obronie syryjskich uchodźców. Malloy będzie prowadził seminaria oraz uczestniczył w wykładach oraz dyskusjach panelowych w trakcie całego semestru.

ar

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com