Connecticut

poleć serwis drukuj
Fot. Roman Celi

Zabawa jesienna Szkoły Języka Polskiego w New Britain

11-03-2018

13 października w Joseph Bianca Halls odbyła się zabawa jesienna, zorganizowana przez Szkołę Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w New Britain. Motywem przewodnim były lata 80., a o odpowiednią do tego oprawę muzyczną zadbał zespół MilanoNext.

Niektórzy goście pojawili się w strojach wpisujących się w ten muzyczny klimat, a taneczne rytmy sprawiały, że parkiet ani przez chwilę nie był pusty. – Wielu z nas dźwięki grane przez zaproszony zespół pozwoliły choć na krótki moment wrócić do miłych chwil i powspominać stare czasy. Nastrój był tak fantastyczny, że z trudem rozchodziliśmy się do domów – relacjonuje Joanna Chojnowski-Schroeder.

Zaopatrzenie kuchni zapewniły sklepy Polmart oraz Krakus Meat Market, kwiaciarnia JP Flowers zadbała o wystrój sali, a rodzice z Rady Rodziców wykazali się dużym zaangażowaniem, pomagając przy organizacji zabawy. Imprezę można zaliczyć do naprawdę udanych!

opr. JLS


Więcej zdjęć na: www.bialyorzel24.com/fotorelacja/galeria,1002.html

wróć

Fotorelacje

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Stamford

Sztab WOŚP w Stamford – pod kierownictwem Kazimiery Ferenc w Stamford – zebrał prawie 5 tys. dolarów. Fot. PSS Stamford

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com