Connecticut

poleć serwis drukuj

Gubernator zaprasza do swojej posiadłości

12-05-2018

Rezydencja gubernatora stanu w Hartford zostanie udekorowana na Święta Bożego Narodzenia, a sam gubernator zaprasza wszystkich mieszkańców Connecticut do jej zwiedzania.

Dwór przy 990 Prospect Ave. będzie otwarty dla zwiedzających od 7 do 9 grudnia. W piątek 7 grudnia w od godz. 10 do 15, w sobotę 8 grudnia od 10 do 15, zaś w niedzielę 9 grudnia od godz. 10 do 14.

„Święta Bożego Narodzenia to jeden z moich ulubionych okresów. Cathy i ja uwielbiamy kontynuować tę wieloletnią tradycję w Connecticut.  Daje nam nie tylko możliwość podzielenia się osobistą kolekcją świątecznych ozdób naszej rodziny, ale także wielu małych firm, które hojnie przekazują nam swoje dzieła. Mamy nadzieję, że wszyscy poczują tutaj świąteczny nastrój” – napisał gubernator Dannel Malloy w oświadczeniu.

ar

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com