Connecticut

poleć serwis drukuj
Trendy wskazują na...

Tańsza benzyna w okresie świątecznym

12-06-2018

Na kierowców ze stanu Connecticut czeka w okresie świątecznym miła niespodzianka. Według AAA Northeast, średnia cena za galon samoobsługowej zwykłej benzyny w Connecticut wynosi 2.85 dolara, a niższe ceny mogą utrzymać się do grudnia. Ceny benzyny w Connecticut są o 3 centy niższe niż w zeszłym miesiącu.

Średnia cena za galon samoobsługowej zwykłej benzyny w skali kraju wynosi 2.56 dolara. To taniej niż w zeszłym miesiącu, jak wynika z raportu AAA. – Trendy wskazują na to, że grudzień może przynieść najtańsze ceny paliwa w roku – powiedziała Fran Mayko, rzeczniczka AAA Northeast. – Jeśli cena ropy nie wzrośnie, do końca roku możemy obserwować niższe ceny – dodaje.

Jednak obserwatorzy rynku ostrzegają, że ceny ropy mogą wzrosnąć po posiedzeniu OPEC, które zaplanowano na 6 grudnia.

Najwyższe ceny za galon benzyny w całych Stanach Zjednoczonych są na Hawajach (3.76 dolara) oraz w Kalifornii (3.62 dolara). Connecticut zajmuje pod tym względem 11. miejsce.

ar

wróć

Fotorelacje

„Kongres 60 Milionów” na Florydzie

W dniach 7-10 lutego 2019 roku w Miami na Florydzie odbyła się czwarta już edycja „Kongresu 60 milionów”. Wydarzenie to zgromadziło kilkaset osób przybyłych na Florydę z Polski, a także z ośrodków polonijnych w Stanach Zjednoczonych i z Europy. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com