Connecticut

poleć serwis drukuj
Podczas...

Firma Admill Machine wyróżniona

12-20-2018

Prowadzona przez Polaka Krzysztofa Rucza wspólnie z Jeffreyem Hillerem firma Admill Machine 5 grudnia została wyróżniona przez Connecticut Economic Resource Center podczas dorocznej gali „Celebrate Connecticut”.

Firma Admill Machine przeniosła się do New Britain 10 lat temu z nadzieją stworzenia nowych miejsc pracy w branży lotniczej. W tym czasie firmie udało się zatrudnić ponad 100 osób, łącznie firma zatrudnia dziś około 140 pracowników. O rozwoju firmy świadczy również niedawno oddany do użytku drugi obiekt przy John Downey Drive, który zapewnił firmie dodatkową powierzchnię oraz perspektywy dalszego rozwoju. Firma Admill Machine powstała w 1988 roku, a od 2007 prowadzi również oddział w Polsce.

wem

wróć

Fotorelacje

25-lecie Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Stanisława Kostki w Garfield

W sobotę, 2 marca, w eleganckich wnętrzach The Bethwood w Totowa, NJ odbył się bankiet jubileuszowy z okazji 25-lecia Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Stanisława Kostki w Garfield, NJ oraz zjazd absolwentów. Fot. Archiwum szkoły

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com