Connecticut

poleć serwis drukuj
Podczas...

Firma Admill Machine wyróżniona

12-20-2018

Prowadzona przez Polaka Krzysztofa Rucza wspólnie z Jeffreyem Hillerem firma Admill Machine 5 grudnia została wyróżniona przez Connecticut Economic Resource Center podczas dorocznej gali „Celebrate Connecticut”.

Firma Admill Machine przeniosła się do New Britain 10 lat temu z nadzieją stworzenia nowych miejsc pracy w branży lotniczej. W tym czasie firmie udało się zatrudnić ponad 100 osób, łącznie firma zatrudnia dziś około 140 pracowników. O rozwoju firmy świadczy również niedawno oddany do użytku drugi obiekt przy John Downey Drive, który zapewnił firmie dodatkową powierzchnię oraz perspektywy dalszego rozwoju. Firma Admill Machine powstała w 1988 roku, a od 2007 prowadzi również oddział w Polsce.

wem

wróć

Fotorelacje

46. Polski Festiwal w Webster

W dniach 14, 15 i 16 czerwca 2019 r. w Webster odbył się doroczny Polski Festiwal, organizowany przez parafię św. Józefa. Była to już 46. edycja tej imprezy. Uczestnicy mogli liczyć na smaczne, polskie jedzenie oraz liczne atrakcje, m.in. loterię. O muzykę do tańca zadbały zespoły Maestro Men, Vademecum i Windstar, przed festiwalową publicznością zaprezentował się też dziecięcy zespół folklorystyczny PIAST. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com