Connecticut

poleć serwis drukuj

Karnawałowy bal przebierańców w Szkole Kultury i Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bridgeport

02-04-2019

Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

W ostatnią sobotę stycznia w Szkole Kultury i Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bridgeport odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci.

Najmłodsi przybyli na bal w kolorowych przebraniach księżniczek, piratów i innych bajkowych postaci, choć nie zabrakło i małych strażaków, którzy dzielnie pilnowali bezpieczeństwa innych uczestników karnawałowego szaleństwa. Nauczyciele natomiast zatroszczyli się o rozrywkę, organizując różne gry i zabawy.

opr. JS

wróć

Fotorelacje

„Kongres 60 Milionów” na Florydzie

W dniach 7-10 lutego 2019 roku w Miami na Florydzie odbyła się czwarta już edycja „Kongresu 60 milionów”. Wydarzenie to zgromadziło kilkaset osób przybyłych na Florydę z Polski, a także z ośrodków polonijnych w Stanach Zjednoczonych i z Europy. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com