Connecticut

poleć serwis drukuj
Całkowity dochód...

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II zaprasza dzieci na bajki

02-04-2019

Szkoła Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II zaprasza wszystkie dzieci na kolejną edycję czwartkowych wieczorów filmowych. Pierwszy pokaz odbył się 31 stycznia. Dzieci zgromadzone w małej sali w Haller Post z prawdziwą fascynacją poznawały przygody Reksia.

Kolejne seanse zaplanowane są na następne czwartki: 7, 14, 21 i 28 lutego oraz 7 marca – zawsze o godz. 18:00. Mali widzowie kolejno będą mieli okazję obejrzeć jak „Bolek i Lolek odkrywają Polskę”, poznać perypetie „Koziołka Matołka” i „Przygody Kota Filemona”, a także „Przygód kilka wróbla Ćwirka” i kultową bajkę „Wilk i Zając”.

Na miejscu w sklepiku można nabyć słodkie, domowe wypieki oraz gorącą czekoladę. Poza tym gwarantowany jest popcorn oraz mnóstwo wspaniałej zabawy!

Wstęp to jedyne 5 dolarów (rodzic wstęp wolny). Całkowity dochód zostanie przekazany dla uczniów szkoły w New Britain, wyjeżdżających na wycieczkę do Polski w wakacje 2019.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

„Kongres 60 Milionów” na Florydzie

W dniach 7-10 lutego 2019 roku w Miami na Florydzie odbyła się czwarta już edycja „Kongresu 60 milionów”. Wydarzenie to zgromadziło kilkaset osób przybyłych na Florydę z Polski, a także z ośrodków polonijnych w Stanach Zjednoczonych i z Europy. Fot. Marcin Żurawicz

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com