Connecticut

poleć serwis drukuj

Bankiet charytatywny Polskiej Szkoły Sobotniej w Hartford

02-07-2019

Bankiet odbył się...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...

Doroczny bankiet charytatywny, który odbył się 26 stycznia w Crystal Ballroom w New Britain, był szczególnym wydarzeniem dla Polskiej Szkoły Sobotniej w Hartford. Cały dochód z imprezy będzie przeznaczony na potrzeby szkoły. 

Przy dźwiękach muzyki i uroczystym obiedzie wszyscy miło spędzili czas: sponsorzy, zaproszeni goście, grono pedagogiczne oraz rodzice – ludzie o wielkich sercach, którzy zechcieli wesprzeć polską szkołę i jej misję.


Podziękowania

Wszystkim, którzy zdecydowali się spędzić ten wyjątkowy wieczór z nami, pięknie dziękujemy, bo to dzięki Państwu okazał się on wielkim sukcesem. Drodzy Goście, dziękujemy za wspaniałą atmosferę, dobre humory oraz aktywny udział w naszej Cichej Aukcji, loterii fantowej i zabawnej budce fotograficznej.

Dziękujemy również wszystkim Sponsorom oraz Darczyńcom wystawionych na licytację i loterię fantową przedmiotów, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem wśród przybyłych. Jesteśmy wdzięczni za hojność oraz Wasze otwarte i szczodre serca.

Pani Alinie Węgrzyniak i jej załodze Crystal Ballroom jesteśmy wdzięczni za przygotowanie wspaniałej sali i bardzo smacznego obiadu chwalonego przez wielu gości. Doceniamy Waszą wielogodzinną i ciężką pracę, podziwiając wysoki poziom serwisu. Wielkie dzięki!

Podziękowania również dla polskiego DJ-a, który spisał się na medal, grając do tańca i starając się zaspokoić wszystkie gusta muzyczne. Parkiet nie pustoszał nawet na chwilę! Miłym akcentem był też ekran, na którym były wyświetlane życzenia – niespodzianki dla gości. DJ Greg, jeszcze raz: dobra robota!

Wieczór upamiętniony został na zdjęciach wykonywanych w cyfrowej budce fotograficznej. Pan Alex Cohen z Quantum Sound Productions zapewnił bogatą kolekcję rekwizytów, których nasi goście chętnie używali przy robieniu fotografii. Niepowtarzalne ujęcia na specjalnie dla nas przygotowanych pasemkach wręczane były od ręki, co sprawiało fotografującym się jeszcze więcej radości. Dziękujemy Alex za Twoją otwartość i cierpliwość oraz ofiarowanie dodatkowego czasu.

Highland Park Market w Manchester, Roly Poly Bakery w New Britain, Unicorn Bakery w Vernon oraz kochani Rodzice – podziękowania dla wszystkich Państwa za wspaniałe wypieki, które zachwyciły niejedno podniebienie. Stół z deserami był oblegany, pyszności rozchwytywane, co świadczy o wspaniałej jakości ciast. Dziękujemy serdecznie.

Kończąc podziękowania, chciałabym wspomnieć o oddanych naszej szkole wspaniałych Mamach – przedsiębiorczych kobietach, współorganizatorkach tego niezapomnianego wieczoru. Pani prezes Anna Smerdel-Ramoya , wiceprezes Sabina Kudlik-Rejnin, sekretarz szkoły Sylwia Ptak i nasza wieloletnia ,,dobra dusza” Renata Zadroga – pięknie dziękuję dziewczyny za Wasze wsparcie i pomoc!

Do zobaczenia za rok!

Ania Simpson

wróć

Fotorelacje

Protest Polonii w Bostonie

W ostatnią niedzielę marca Polonia protestowała przeciwko ustawie S.447. Fot. Marcin Bolec

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Kwiecień
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
04-21-2019
Obiad wielkanocny w Klubie Polonia, Inc.
04-22-2019
Ferie w PSD im. Z. Herberta w Copiague
04-24-2019
Polska Noc na Yankee Stadium
04-24-2019
Wykład na temat sztuki w siedzibie Fundacji Kościuszkowskiej
04-26-2019
Projekcja filmu „Prawdziwe oblicze Miłosiernego” w kościele św. Michała Archanioła w Bridgeport
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com