Connecticut

poleć serwis drukuj
W Connecticut...

Greenwich i Norwalk na czele bogatych adresów w Connecticut

03-11-2019

W stanie Connecticut jest jedna dzielnica, która znalazła się wśród 25 najbogatszych w kraju. Ranking Bloomberga brał pod uwagę średnie dochody w poszczególnych kodach pocztowych. W czołowej setce znalazło się dziewięć adresów z południowo-zachodniej części Connecticut.

Cztery z nich są w Greenwich. Najwyżej znalazł się kod pocztowy 06831, obejmujący większość osiedli Backcountry w tym mieście. Zajął 23. miejsce ze średnim rocznym dochodem brutto w wysokości 546 tys. dolarów.

Najbogatszym miejscem w Stanach Zjednoczonych jest wyspa Miami's Fisher's Island, ze średnim dochodem w wysokości 2.2 miliona dolarów. Kod pocztowy 10007 na Manhattanie zajął piąte miejsce z wynikiem 879 tys. dolarów rocznego dochodu, o jedno miejsce przed sąsiadującym z Connecticut Harrison w Nowym Jorku, gdzie mieszkańcy osiągnęli średnio 857 tys. dolarów dochodu.

W Nowej Anglii najbogatszym adresem jest Weston w stanie Massachusetts, gdzie średnie dochody mieszkańców to 757 tys. dolarów. Daje to 11. miejsce w kraju.

Kody pocztowe Greenwich 06830 i 06878 miały kolejne dwa najwyższe średnie dochody w stanie Connecticut – 530 i 512 tys. dolarów. Z kolei w Darien wynoszą one nieco powyżej 500 tys. dolarów. Poza czołową pięćdziesiątką w rankingu znalazły się: New Canaan, Westport i Southport w Fairfield. Jedynym miastem z Connecticut, które znalazło się na liście Bloomberga, jest Norwalk. Średni dochód w enklawie Rowayton oszacowano na 385 tys. dolarów.

ar

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com