Connecticut

poleć serwis drukuj
Senator Bizzarro...

Bizzarro następcą Gerratany

03-11-2019

W poniedziałek 4 marca br. adwokat Gennaro Bizzarro złożył przysięgę na stanowisku senatora szóstego dystryktu w stanie Connecticut. Obejmuje on Berlin, New Britain i część Farmington. Bizzarro zdobył mandat senatorski pod koniec lutego w wyborach specjalnych. Jest następcą senator Terry Gerratany.

Jestem zaszczycony objęciem mandatu senatora stanu – powiedział Bizzarro. – Jestem wdzięczny, że jestem dzisiaj tutaj w obecności moich przyjaciół i rodziny. Dziękuję też innym senatorom i lokalnym urzędnikom za ciepłe powitanie w stanowym Kapitolu. Będę pracował niestrudzenie dla wszystkich ludzi z szóstego dystryktu, aby nasz stan się rozwijał – dodał.

Lider senackiej mniejszości Len Fasano życzył Bizzarro powodzenia. – Senator Bizzarro ma ogromne zaplecze prawne i publiczne i będzie stanowił wspaniałe wsparcie naszego klubu. Jest zdecydowanym adwokatem spraw podatników i nie mam wątpliwości, że będzie bardzo skuteczny w reprezentowaniu ludzi z szóstego dystryktu – powiedział Fasano.

Bizzarro jest adwokatem, założycielem GB Law Group, LLC – kancelarii prawnej z siedzibami w New Britain i West Hartford. Oprócz prowadzenia własnej firmy prawniczej Gennaro Bizzarro pełni funkcję radcy korporacyjnego w New Britain, nadzorując zespół miejskich prawników i doradzając miastu, jego agencjom i dyrektorowi generalnemu w kwestiach prawnych. Dwukrotnie pełnił funkcję radcy korporacyjnego w administracjach dwóch różnych burmistrzów. Obecnie jest przewodniczącym Rady Dyrektorów Izby Handlowej Greater New Britain. Wcześniej przewodniczył Radzie Finansów i Podatków Miasta New Britain. Bizzarro mieszka w New Britain z żoną Karą i córkami Cecelią, Victorią i Gigi.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

25-lecie Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Stanisława Kostki w Garfield

W sobotę, 2 marca, w eleganckich wnętrzach The Bethwood w Totowa, NJ odbył się bankiet jubileuszowy z okazji 25-lecia Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Stanisława Kostki w Garfield, NJ oraz zjazd absolwentów. Fot. Archiwum szkoły

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com