Connecticut

poleć serwis drukuj
Obecną Miss Polonia...

Castingi do Miss Polonia CT 2020

03-12-2019

7 i 13 kwietnia br. o godz. 12 w rezydencji państwa Cieplińskich (9 Sunnyledge St.) w New Britain odbędą się pierwsze castingi do tegorocznego konkursu piękności Miss Polonia Connecticut 2020. Zainteresowane dziewczęta mogą się już zgłaszać. Finał konkursu odbędzie się 7 września br.  

Do głównego konkursu Miss Polonia CT 2020 kandydatki muszą być w wieku od 17 do 25 lat. Zgodnie z tradycją tego wieloletniego konkursu, muszą mieć też polskie pochodzenie, zamieszkiwać na stałe w Connecticut, ewentualnie pracować lub uczyć się w tym stanie. Zainteresowane osoby proszone są o wcześniejszą rejestrację na adres: MissPoloniaCT@gmail.

Podobna rejestracja obowiązuje również kandydatki do konkursu Miss Polonia Connecticut Junior 2020. Organizowany jest dla dziewczyn w wieku od 12 do 16 lat. One również proszone są o udział w dwóch kwietniowych castingach w rezydencji państwa Cieplińskich w New Britain. Finał Miss Polonia CT Jr. odbędzie się prawdopodobnie podczas Polskiego Festiwalu w Lake Compounce.

Wszystkie zainteresowane osoby z całego naszego stanu są proszone o wzięcie udziału w tym historycznym wydarzeniu. Polonijne szkoły i inne organizacje mogą wysyłać nominacje na adres: MissPoloniaCT@gmail.com. Producentem konkursu jest organizacja Polish American Pageants of Connecticut (282 East Street, Plainville, CT 06062). Zapraszamy do współpracy całą Polonię – mówi Bogumiła Gładysz, koordynatorka konkursu Miss Polonia CT.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com