Connecticut

poleć serwis drukuj
Trenerzy z Polonia...

Trenuj z Polonia Falcon!

04-11-2019

W sobotę, 23 marca, Szkołę Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w New Britain odwiedzili trenerzy ze szkółki piłkarskiej Polonia Falcon. Opowiadali o tym, jak wyglądają treningi i zachęcali młodzież do przekonania się osobiście, czy piłka nożna może stać się ich pasją.

Zajęcia sportowe na boisku Falcon Field w New Britain odbywać się będą w każdy piątek, od 19 kwietnia do 7 czerwca, w godz. 18:00-19:30. Poprowadzą je piłkarze klubu Polonia Falcon Soccer Club. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.poloniafalcons.com.

JS

wróć

Fotorelacje

46. Polski Festiwal w Webster

W dniach 14, 15 i 16 czerwca 2019 r. w Webster odbył się doroczny Polski Festiwal, organizowany przez parafię św. Józefa. Była to już 46. edycja tej imprezy. Uczestnicy mogli liczyć na smaczne, polskie jedzenie oraz liczne atrakcje, m.in. loterię. O muzykę do tańca zadbały zespoły Maestro Men, Vademecum i Windstar, przed festiwalową publicznością zaprezentował się też dziecięcy zespół folklorystyczny PIAST. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com