Connecticut

poleć serwis drukuj
Wszyscy zawodnicy...

Otwarty Polonijny Turniej w Tenisie Stołowym w New Britain

05-05-2019

28 kwietnia w Klubie Pułaski w New Britain odbył się Otwarty Polonijny Turniej w Tenisie Stołowym dla dzieci i młodzieży. Organizatorem turnieju był uczniowski klub sportowy „Sokoliki” pod patronatem Szkoły Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w New Britain. Patronat honorowy objął konsul honorowy RP w Connecticut Darek Barcikowski.

Rozgrywki odbyły się w czterech kategoriach wiekowych dziewcząt i chłopców. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe koszulki, natomiast laureaci pierwszych czterech miejsc także medale i dyplomy. Najlepsza trójka w każdej kategorii dostała też nagrody rzeczowe. Nad przebiegiem turnieju czuwał Andrzej Sokołowski, trener i opiekun UKS „Sokoliki”.

opr. JLS

wróć

Fotorelacje

Recital w Polskim Centrum w Clearwater

29 kwietnia 2019 r. w Polskim Centrum im. Jana Pawła II w Clearwater odbył się recital uczniów polskiego nauczyciela Fryderyka Koziaka. Swoje muzyczne talenty zaprezentował muzyk grający na gitarze elektrycznej i piętnastu pianistów. Fot. Archiwum PC

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com