Connecticut

poleć serwis drukuj
O. Norbert...

Dwa jubileusze

06-06-2019

Na przełomie maja i czerwca o. Norbert Siwiński, proboszcz polskiej parafii św. Michała Archanioła w Bridgeport, miał aż dwa powody do świętowania – obchodził 15. rocznicę święceń zakonnych oraz 41. urodziny. Z tej okazji parafianie zadbali o tort i obdarowali swojego duszpasterza kwiatami.

Zespół redakcyjny „Białego Orła” gratuluje o. Norbertowi 15-lecia kapłaństwa i składa życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i chęci do działania oraz wielu łask od Boga na dalsze lata kapłańskiej służby.

opr. JS

wróć

Fotorelacje

46. Polski Festiwal w Webster

W dniach 14, 15 i 16 czerwca 2019 r. w Webster odbył się doroczny Polski Festiwal, organizowany przez parafię św. Józefa. Była to już 46. edycja tej imprezy. Uczestnicy mogli liczyć na smaczne, polskie jedzenie oraz liczne atrakcje, m.in. loterię. O muzykę do tańca zadbały zespoły Maestro Men, Vademecum i Windstar, przed festiwalową publicznością zaprezentował się też dziecięcy zespół folklorystyczny PIAST. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com