Connecticut

poleć serwis drukuj
Obwodowa Komisja...

Wybory do Parlamentu Europejskiego w New Britain

06-05-2019

25 maja w Haller Post w New Britain zlokalizowana była komisja obwodowa nr 137. W głosowaniu udział wzięło 436 osób. 

Najwięcej głosów (251) zdobył PiS, na drugim miejscu, z liczbą głosów o ponad połowę mniejszą (108), znalazł się Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska, PO, PSL, SLD, .N, Zieloni. 58 osób zagłosowało na Konfederację Korwin Braun Liroy Narodowcy, 11 głosów oddano na Wiosnę Roberta Biedronia. Kukiz '15 i Lewica Razem zdobyły pojedyncze głosy.

wem

 

wróć

Fotorelacje

46. Polski Festiwal w Webster

W dniach 14, 15 i 16 czerwca 2019 r. w Webster odbył się doroczny Polski Festiwal, organizowany przez parafię św. Józefa. Była to już 46. edycja tej imprezy. Uczestnicy mogli liczyć na smaczne, polskie jedzenie oraz liczne atrakcje, m.in. loterię. O muzykę do tańca zadbały zespoły Maestro Men, Vademecum i Windstar, przed festiwalową publicznością zaprezentował się też dziecięcy zespół folklorystyczny PIAST. Fot. Halina Głowacka

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com