Connecticut

poleć serwis drukuj
Sklep Froogle...
Na składzie mieści...

W Bristol otworzył się nowy polski sklep meblowy

06-29-2020

W maju przy 364 West Street w Bristol otworzył się nowy sklep – magazyn meblowy, w którego asortymencie można znaleźć meble ze znanych salonów takich jak Ashley Furniture bądź Jennifer w cenie nawet do 70% taniej. Jak tłumaczy Marcin Malicki, właściciel sklepu, działalność Froogle Furniture polega na skupowaniu za jednym zamachem całego inwentarza sklepów, które się zamykają, płacąc ułamek ich wartości. Dlatego meble z Froogle Fruniture klienci mogą kupić też tanio, płacąc połowę tego, co za taki sam mebel w innym salonie.

Sklep mieści się w hali magazynowej, która liczy ponad 30,000 stóp kwadratowych i w której znajdują się tysiące mebli, dywanów, lamp czy obrazów ściennych. – Typowe salony meblowe mieszczą się w dobrych lokalizacjach, są elegancko i przestrzennie urządzone, a sprzedawcy podchodzą do klientów w garniturach – tłumaczy Marcin Malicki. – To wszystko jednak kosztuje i naturalnie to klient za to płaci. U nas meble też są wyeksponowane, ale w inny sposób, są po prostu wystawione, aby każdy mógł je obejrzeć, dotknąć czy usiąść, ale bez żadnych ekstrawagancji. Na tym zyskuje klient, bo pozwala to nam utrzymać bardzo niskie ceny – mówi właściciel, który w branży meblowej pracuje niemal całe swoje życie. Marcin Malicki wcześniej prowadził sklep Contemporary Furniture Center. Froogle Furniture powstał w North Haven rok temu, ale sklep, liczący 6,000 stóp, okazał się za mały, co spowodowało przeprowadzkę do Bristol. – Duży sukces nowego modelu sklepu zmobilizował nas do otworzenia większej lokalizacji. Ponadto ludzie spędzają dziś więcej czasu w domach ze względu na Covid-19, przez co bardziej przywiązują wagę do komfortu bądź wyglądu mebli – tłumaczy właściciel.

W asortymencie sklepu znajdują się meble do wszystkich pomieszczeń. Obecnie na składzie można wybierać z bogatej oferty ponad 200 jadalni, kompletów wypoczynkowych bądź mebli do sypialni. Froogle Furniture sprzedaje też własną linię materaców – Froogle Pedic – produkowanych w fabryce Therapedic, gdzie produkowane są materace znanych marek. Te produkowane na zamówienie dla Froogle Furniture kosztują połowę tego, co trzeba by zapłacić za podobny bądź taki sam materac w sklepach markowych.

Meble w Froogle Furniture klasyfikowane są w trzech kategoriach. Większość mebli sprzedawanych jest w cenie od 20 do 30% taniej niż taki sam mebel w innym sklepie bądź w internecie. W ofercie znajdują się też nowe meble, które mają lekkie zabrudzenia lub uszkodzenia, które jednak nie dyskwalifikują ich z użytkowania, bądź meble, które były wystawione na wystawach innych sklepów. Takie meble można kupić ze zniżką od 30 do 50%. Moza też nabyć meble uszkodzone, które można kupić ze zniżką do 70%. – Nawet meble uszkodzone nadają się do użytkowania, bo często są to uszkodzenia niewidoczne, jak np. przecięcie kanapy z tyłu bądź od spodu albo zestaw wypoczynkowy, w którym brakuje poduszek – tłumaczy Marcin Malicki.

Sklep umożliwia klientom rozłożenie płatności na raty oraz skorzystanie z opcji dowozu mebla do domu, ustawienia bądź złożenia go, a nawet pozbycia się starych mebli. Sklep czynny jest w piątki i soboty od 11:00 am do 7:00 pm oraz w niedziele od 11:00 am do 4:00 pm. W pozostałe dni sklep czynny jest od 8:00 am do 6:00 pm za wcześniejszym umówieniem się. Dodatkowe informacje można znaleźć na FroogleFurniture.com bądź pod numerem telefonu 860-519-4483. Dodatkowo na stronie www.FroogleFurniture.com można znaleźć tysiące mebli dostępnych tylko w internecie.

WEM

wróć

Fotorelacje

37-lecie klubu Polonia Society of Korona, Inc.

W sobotni wieczór, 7 listopada, na słynnej już Polance, odbył się Bal Polonijny zorganizowany przez klub Polonia Society of Korona, Inc., podczas którego celebrowano 37-lecie istnienia tej organizacji. Fot. Facebook.com/ Polonia Society of Korona, Inc.

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Listopad
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com