Connecticut

poleć serwis drukuj
Bezpośrednia Opieka...

Opieka medyczna, na jaką każdy zasługuje

12-15-2020

Długie czekanie na wizytę lekarską, wątpliwości, czy ubezpieczenie to pokrywa, lęk nie tylko o stan zdrowia, ale i o koszty ewentualnego leczenia… kto tego nie zna? Dlatego warto wziąć pod uwagę opcję wykupienia abonamentu medycznego, dzięki któremu przynajmniej część tych rzeczy przestanie być zmartwieniem.

Opieka medyczna w tej formie jest dostępna niezależnie od posiadanego ubezpieczenia medycznego – czyli skorzystać może każdy, także osoba, która nie ma ubezpieczenia. Opłata zaczyna się już od 35 dolarów miesięcznie (opłata uzależniona jest od wieku, najdroższy abonament kosztuje 100 dolarów), a w tej cenie wliczone są już wszystkie wizyty i porady – nie trzeba za nie płacić dodatkowo. Pacjent ma więc wizytę lekarską w cenie abonamentu, jedynie za badania laboratoryjne lub leki musi zapłacić we własnym zakresie.

Bezpośrednia Opieka Medyczna (DPC) oferowana przez przychodnię 4 Elements – Direct Primary Care (4E DPC) założoną przez doktora Vasantha Kainkaryama ma wiele zalet. Do głównych należy między innymi bezpośredni dostęp do lekarza wtedy, gdy jest potrzebny. Nie trzeba czekać na wizytę, a poradę można uzyskać także telefonicznie czy przez internet, co zwłaszcza w dzisiejszych czasach pandemii ma dużą wartość. Istnieje też możliwość wizyt domowych. Ośrodek 4 Elements oferuje dostępność specjalistów z różnych dziedzin, co stwarza szerokie możliwości diagnostyczne i daje możliwość kompleksowej opieki nad stanem zdrowia. Sam doktor Vasanth Kainkaryam jest internistą i pediatrą, specjalizuje się też w leczeniu otyłości, ponadto ma dostęp do ponad 120 specjalistów z różnych dziedzin, z którymi w razie potrzeby może skonsultować dany przypadek. Wyjaśniając, czym się wyróżnia się opieka medyczna oferowana przez jego ośrodek, podkreśla różnicę między opieką, która charakteryzuje się troską o pacjenta i oznacza poświęcenie każdemu tyle czasu, ile potrzeba, a usługami medycznymi, gdzie pacjenci często traktowani są jak klienci – z pośpiechem i przedmiotowo. Zachęca też do tego, by nawet jeśli ktoś nie jest do końca przekonany, spróbował – nie jest wymagane podpisanie długoterminowej umowy, więc jeśli ktoś uzna, że mu to jednak nie odpowiada, można zrezygnować. Dr Kainkaryam podkreśla także, że nie jest to rodzaj ubezpieczenia ani nie jest uzależnione od posiadania ubezpieczenia.

Ceny medycznego abonamentu w 4Elements zaczynają się już od 35 dolarów miesięcznie. Za niewiele ponad 1 dolar dziennie można zyskać pewność, że w razie potrzeby lekarz będzie dostępny nawet tego samego lub następnego dnia i zapewnić sobie komfort, który w sprawach zdrowotnych jest wyjątkowo ważny. Dla przedstawicieli niektórych branż, np. nauczycieli, weteranów, policjantów czy strażaków przewidziane są specjalne, niższe ceny. Wykupienie takiego abonamentu to też interesująca opcja dla właścicieli firm, którzy w razie choroby pracownika mogą po pierwsze mieć pewność, że pracownik otrzyma wszelką potrzebną mu pomoc, a po drugie zyskać kontrolę nad nieobecnościami w pracy z powodów problemów zdrowotnych. Prywatny abonament medyczny to też doskonała opcja dla kogoś, kto przylatuje do USA w odwiedziny do rodziny lub w celach turystycznych. Wiadomo, że nawet podczas krótkiego pobytu może przydarzyć się jakaś choroba – wtedy warto mieć gdzie się zwrócić, żeby wykonać badania czy choćby po receptę. W 4E DCP można wykonać także badania wymagane do aplikacji na zieloną kartę czy do zawodowego prawa jazdy (CDL). Warto podkreślić też, że 4E DCP oferuje opiekę zdrowotną zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Wysokiej jakości opieka zdrowotna na jasnych zasadach i w przystępnej cenie – tak w skrócie można podsumować ofertę 4 Elements Direct Primary Care. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.4elementsdpc.com lub kontaktując się bezpośrednio z ośrodkiem telefonicznie lub przez wiadomość sms.

Materiał sponsorowany


Jak to działa? Zapytaj o szczegóły!
860.469.5646

www.4elementsdpc.com
Facebook: 4elementsdpc
Instagram: @4elementsdpc

wróć

Fotorelacje

Sylwester w Polskim Centrum w Clearwater

Nowy Rok hucznie powitano w Clearwater, gdzie w Polskim Centrum odbyły się w jednym czasie aż dwie imprezy – tradycyjny i elegancki bal sylwestrowy w audytorium oraz dyskoteka sylwestrowa w sali barowej, ciesząca się popularnością zwłaszcza wśród młodszej generacji Polonii. Fot. Jola Piątek, facebook.com/pcjp2

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Styczeń
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com