Connecticut

poleć serwis drukuj
J.P. Sredzinski...

Odchodzi ustawodawca polskiego pochodzenia

02-19-2021

Stanowy reprezentant J.P. Sredzinski ogłosił niespodziewanie, że rezygnuje ze stanowiska z dniem 17 lutego.

Sredzinski od 6 lat reprezentował dystrykt 112, który obejmuje miasta Newton oraz Monroe mieszczące się w południowo-zachodniej części stanu w okręgu Fairfield. Jako przyczynę w liście rezygnacyjnym podał dodatkowe obowiązki związane z etatową pracą wynikające z awansu oraz z życiem rodzinnym. Funkcja reprezentanta stanowego w Connecticut nie jest pełnowymiarową pracą.

Nie chodzi o żaden skandal czy dramat, po prostu przyszedł czas na pewne życiowe zmiany, a to, co jest dla mnie najważniejsze, to rodzina i kariera – powiedział w wywiadzie zaraz po rezygnacji. Sredzinski zaznaczył, że rezygnuje w trybie natychmiastowym, co znaczy, że w ciągu 2 miesięcy odbędą się specjalne wybory, podczas których mieszkańcy Newton oraz Monroe wybiorą jego następcę. Sredzinski reprezentował Partię Republikańską.

db

wróć

Fotorelacje

Walentynki w Klubie Polonez w Fort Lauderdale

13 lutego w Klubie Polonez w Fort Lauderdale odbyła się zabawa walentynkowa. O muzykę podczas imprezy zadbał Dj Irek Roszkowski. Jedną z atrakcji zabawy był występ działającego przy klubie Zespołu Tanecznego Polonia. Goście mogli też robić sobie pamiątkowe zdjęcia na tle walentynkowej scenerii. Fot. H. Stępniak

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Luty
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com