Connecticut

poleć serwis drukuj
Tegoroczny konkurs...
W ubiegłym roku do...

To już ostatnie dni naboru kandydatek do konkursu Miss Polonia CT 2018

08-01-2017

W niedzielę 13 sierpnia o godz. 13 w Polskim Domu Narodowym (60 Charter Oak Av.) w Hartford odbędzie się spotkanie i próba, na której wyłonione zostaną finalistki tegorocznego konkursu Miss Polonia Connecticut 2018. Konkurs ten odbędzie się 23 września. Dziewczyny zainteresowane koroną najpiękniejszej Polki w stanie wciąż mogą się jeszcze zapisać.

Dziewczyny w wieku od 14 do 16 lat wezmą udział w wyborach Miss Polonia Nastolatek, a dziewczyny w wieku od 17 do 27 lat w wyborach Miss Polonia. – Zapraszamy również dziewczyny chętne do konkursu Mrs. Polonia, czyli zamężne, oraz panów w wieku od 18 do 29 lat do konkursu Mister Polonia CT – mówi koordynatorka konkursu Bogumiła Gładysz, u której można uzyskać szczegóły oraz zasady konkursu (tel. 860-883-2277). Zainteresowane dziewczyny i chłopcy mogą też wysłać swoje dane wraz z fotografią pod adres: . W konkursie mogą brać udział tylko osoby zarejestrowane, z pobytem stałym w USA.

Bardzo potrzebne są nam również osoby zainteresowane pomocą, sponsorzy oraz woluntariusze. To oni mogą nam zagwarantować sukces gali finałowej. Zapraszamy do współpracy polonijne organizacje – zachęca pani Bogumiła.

Sponsorzy pomagają organizatorom w ufundowaniu nagród do rozdania na scenie w różnych kategoriach konkursu: Miss Internetu, Miss Photogenic, Miss Glamour, Miss Congeniality, Miss Swimwear i innych. – Potrzebujemy pilnie dekoratora wnętrz oraz kwiaciarnię, która pomoże w dekoracji Sali Balowej Polskiego Domu Narodowego w stylu eleganckiego wieczoru „Under the Stars Night to Shine” w biało-złotym kolorze gwiazd i pachnących kwiatów. Wszyscy sponsorzy zostaną wyszczególnieni w specjalnie wydanym programie konkursu, w którym znajdą się nie tylko fotografie wszystkich pięknych kandydatek, ale również sponsorzy. Warto też dodać, że podczas konkursu większość osób pracuje w czynie społecznym, aby ta piękna impreza mogła być kontynuowana przez kolejne lata. Liczymy na Państwa pomoc! – mówi organizatorka.

Dziewczyny, które biorą udział w konkursie, to Polki, które urodziły się w USA i które czują się dumne ze swojej polskości. Biorą udział w takim występie, gdyż traktują to jako wielkie wyróżnienie i dumę z bycia Polką. Zwyciężczyni wybrana przez lożę sędziowską jako nowa Miss Polonia CT będzie reprezentowała stan Connecticut w wyborach Miss Polonia USA w Nowym Jorku, które odbędą się 7 października.

Zapraszamy najpiękniejsze dziewczyny z wszystkich 69 miast Connecticut do wzięcia udziału w tegorocznych wyborach Miss Polonia CT 2018. Polonia w Connecticut od ponad 25 lat wybiera swoją ambasadorkę, która ma być wzorem do naśladowania i która dumnie reprezentuje nasz stan podczas różnych imprez kulturalno-rozrywkowych i dobroczynnych – zachęca Bogumiła Gładysz.

Więcej informacji na stronie: www.MissPolonia.US oraz na Facebooku: Miss Polonia Connecticut. Głosowanie na poszczególne kandydatki przez internet rozpocznie się na początku września br.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

Wakacje z Panem Bogiem w Perth Amboy, NJ

Kolejny rok z rzędu w dniach od 1 do 7 lipca odbyły się „Wakacje z Panem Bogiem” organizowane przez parafię św. Jana Pawła II w Perth Amboy, NJ na czole z o. Waldemarem Łątkowskim i grupą opiekunów, wśród których były również Siostry Służebniczki NMP NP z New Jersey. Wakacje miały miejsce nad Lake George w północnej części stanu Nowy Jork. Uczestniczyło w nich 120 dzieci i młodzieży, a najmłodsza uczestniczka miała zaledwie dwa latka. Fot. Archiwum parafii

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Lipiec
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
07-20-2018
Koncert Krzysztofa Medyny i Adama Makowicza
07-21-2018
Dożynki w Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Indian Orchard
07-21-2018
Dyskoteka w Polskim Centrum im. św. Jana Pawła II w Clearwater
07-21-2018
Kongres 60 milionów – edycja Buffalo
07-21-2018
Turniej tenisa stołowego w Polskim Centrum w Clearwater
Zobacz kalendarz

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com