Connecticut

poleć serwis drukuj

Dzień Babci i Dziadka w Polskiej Szkole Sobotniej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Derby

02-02-2018

Fot. Archiwum PSS...
Fot. Archiwum PSS...
Fot. Archiwum PSS...

20 stycznia w Polskiej Szkole Sobotniej im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Derby świętowano Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji uczniowie zaprosili do szkoły swoje babcie i dziadków.

Seniorzy mieli okazję obejrzeć przygotowaną specjalnie dla nich okolicznościową akademię, z wielkim wzruszeniem wysłuchali też życzeń składanych im przez ich wnuki i wnuczki.

JS

wróć

Fotorelacje

Pielgrzymki do Amerykańskiej Częstochowy

Tradycyjnie już od ponad 30 lat druga niedziela sierpnia jest dniem przybycia pieszych pielgrzymek do Amerykańskiej Częstochowy. Pątnicy mieszkający na co dzień w różnych stanach USA wędrują do Duchowej Stolicy Polonii z okazji uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, jednocząc się szczególnie w tym czasie z naszymi rodakami pielgrzymującymi na Jasną Górę w Polsce. Fot. czestochowa.us

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com