Connecticut

poleć serwis drukuj

Nowe logo produktów z Connecticut

03-01-2018

W związku z odpływem firm z Connecticut stanowi prawodawcy zaprezentowali logo, które ma zachęcić klientów do zakupu lokalnych produktów i przyczyni się do wzrostu ich świadomości na temat przedsiębiorców i przemysłu w stanie.

Bądźmy dumni z tego, co robimy. To logo to tylko jeden sposób, żeby to pokazać – powiedział Przewodniczący Izby Joe Aresimowicz (D-Berlin).

ar

wróć

Fotorelacje

O. Adam Szustak w Worcester

W dniach 24-26 sierpnia w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Worcester, MA odbyły się rekolekcje, które prowadził dominikanin o. Adam Szustak. Trzydniowe rekolekcje opierały się o codzienną Eucharystię z konferencją po mszy. Zwieńczeniem spotkań była uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej oraz uroczysta celebra mszy św. wraz z odpustem zupełnym na warunkach zwykłych dla wszystkich zgromadzonych. Fot. Archiwum parafii

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com