Connecticut

poleć serwis drukuj

Włamanie do polskiego klubu

04-15-2018

Policja w Naugatuck aresztowała nastolatka podejrzanego o włamanie do Polsko-Amerykańskiego Klubu na Bridge Street w Naugatuck w stanie Connecticut. 18-letni Joseph Amaral został złapany w środę koło godz. 14:15 po tym, jak uruchomił alarm w klubie.

Amaral wyłączył alarm antywłamaniowy w głównej sali klubu. Kiedy przybyli funkcjonariusze, znaleźli podejrzanego w ogrodzonej części posesji klubu.

Jak podała policja, wszedł tam wybijając okno. Policjanci znaleźli też torbę z narzędziami włamania.

Amaral został oskarżony o włamanie trzeciego stopnia, posiadanie narzędzi do włamania, spowodowanie szkody trzeciego stopnia oraz przestępstwo karne drugiego stopnia. Został przetrzymany z kaucją 25,000 dolarów.

opr. bo

wróć

Fotorelacje

25-lecie Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Stanisława Kostki w Garfield

W sobotę, 2 marca, w eleganckich wnętrzach The Bethwood w Totowa, NJ odbył się bankiet jubileuszowy z okazji 25-lecia Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. św. Stanisława Kostki w Garfield, NJ oraz zjazd absolwentów. Fot. Archiwum szkoły

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com