Connecticut

poleć serwis drukuj

Zakończenie roku szkolnego w Szkole Kultury i Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bridgeport

06-07-2018

Uczniowie pożegnali...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Fot. Archiwum...
Występ magika...

Świadectwa, dyplomy, pamiątkowe zdjęcia, uściski i podziękowania – tak w skrócie wyglądało zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Szkole Kultury i Języka Polskiego im. św. Jana Pawła II w Bridgeport.

Warto jednak dodać, że uczniowie pożegnali rok szkolny z uśmiechem na ustach – który w tym roku był wyjątkowo szeroki, bowiem spowodowany był nie tylko wizją kilku miesięcy wakacji, ale również niespodzianką, jaka czekała na nich z okazji Dnia Dziecka. Występ magika oczarował małych widzów, którzy z wielką fascynacją przyglądali się pokazowi sztuczek magicznych w wykonaniu niezwykłego gościa. A już od września na wszystkich uczniów, którzy rozpoczną lub będą kontynuować naukę w polskiej szkole w Bridgeport, czekać będą kolejne niespodzianki i dni pełne wrażeń, o co bez wątpienia zatroszczą się nauczyciele i zarząd placówki.

opr. JS

wróć

Fotorelacje

O. Adam Szustak w Worcester

W dniach 24-26 sierpnia w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Worcester, MA odbyły się rekolekcje, które prowadził dominikanin o. Adam Szustak. Trzydniowe rekolekcje opierały się o codzienną Eucharystię z konferencją po mszy. Zwieńczeniem spotkań była uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej oraz uroczysta celebra mszy św. wraz z odpustem zupełnym na warunkach zwykłych dla wszystkich zgromadzonych. Fot. Archiwum parafii

zobacz inne galerie

Galerie Video

Jasełka w Webster

Liturgiczny okres Bożego Narodzenia wieńczy Niedziela Chrztu Pańskiego. Uroczystość ta w bieżącym roku przypadła w niedzielę 10 stycznia. Uczniowie i nauczyciele Polskiej Szkoły Sobotniej przy parafii św. Józefa w Webster wybrali ten właśnie dzień na zaprezentowanie tradycyjnych polskich jasełek.

zobacz inne filmy

Kalendarium

Realizacja: IdeoPowered by: CMS Edito

Wszelkie prawa zastrzeżone dla BiałyOrzeł24.com